WebDesign Solutions                                          Tvorba www stránek                                                optimalizace SEO

tvorba www stránek

Tvorba www stránek s použitím nejmodernějších technologií. Programujeme dle standardů HTML , CSS , PHP, Action script - flash .Dbáme na optimalizaci pro vyhledávače - seo a validitu kódu.Zajistíme kvalitní webhosting , postaráme se o registraci  Vaší domény a zaregistrujeme Vaše www stránky do nejpoužívanějších vyhledávačů. Zhotovujeme jak rozsáhlé www prezentace:  redakční systémy , internetové obchody , inzertní portály , rezervační systémy,  tak i jednodušší varianty www stránek vhodné pro reklamní prezentace, začínající firmy , portfolia , fotogalerie ,osobní stránky , a jiné. Po dobu jednoho roku zajišťujeme údržbu  www stránek zcela zdarma.

tvorba www stránek - design

Www stránky jsou často mezi prvními kontakty Vašich budoucích zákazníků. Určitě chcete, aby se u Vás zákazníci cítili co nejlépe. Nekvalitní stránky je mohou snadno odradit. Proto klademe na kvalitu grafického zpracování velký důraz. Pokud již www stránky máte a nejste s nimi spokojeni, součástí naší nabídky je i redesign www stránek. Přepracujeme Vaše stránky tak, aby působily  reprezentativně. Spolupracujeme s mnoha profesionály z celého světa.O kvalitě jejich práce se můžete přesvědčit na stránce tvorba www stránek - galerie .

tvorba www stránek - naše služby